![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11096103
*
nr 1109 6103
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, 18/38, Östermalmshallen, motivet: 38x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:47:04
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv sverige östermalm östermalms saluhall östermalmshallen
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:47
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1109 6103
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, 18/38, Östermalmshallen, motivet: 38x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv sverige östermalm östermalms saluhall östermalmshallen
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:47